BLOG,  Porządki i Odgracanie

Porządkowanie biżuterii. Lista zadań do pobrania.

To już piąty tydzień wyzwania Uporządkowany i dobrze zorganizowany dom z Architektem Porządku. Jeżeli czytasz o nim pierwszy raz – wróć do wpisu z harmonogramem i postaraj się nadrobić zadania.

W ubiegłym tygodniu tematem przewodnim było porządkowanie szafy. Dla wielu osób to było naprawdę wyczerpujące zadanie. Aby przekazać Wam dodatkową, pozytywną energię, zorganizowałam LIVE z Moniką Jurczyk OSA Stylistka i Personal Shopper.

Odbiór tej rozmowy przez osoby biorące udział w wyzwaniu był magiczny. Jeżeli nie miałaś okazji go obejrzeć, gorącą Cię zachęcam do zrobienia tego teraz.

Ten tydzień powinien być tak męczący – chyba, że masz sporo splątanych ze sobą łańcuszków. Jeżeli tak się właśnie stało, to polecam zaparzenie jakiejś meliski, przed przystąpieniem do wykonania zadania 🙂

Przygotowałam dla Ciebie listę zadań związaną z obszarem, którym się zajmujemy w tym tygodniu:

Kliknij w chmurkę lub pobierz TUTAJ

Na liście zamieściłam również porady dotyczące czyszczenia biżuterii.

W najbliższy poniedziałek (17.02.2020) na moim story pojawią się inspiracje organizacyjne, jeżeli potrzebujesz ich teraz, zajrzyj do wpisu Jak przechowywać biżuterię?

Za tydzień porządkowanie kuchni. Zbieraj siły

4 komentarze

  • Iza

    Wspaniale omówione i przedstawione treści w filmiku, Architekt porzadku świetna jesteś analitycznie i merytorycznie, Osa cudowna ciepla energia i inspiracja do poznania i akceptacji siebie ,skarbnica wiedzy! Dziekuje za ten film!

  • Dorotka

    Przez kilka lat przechowywałam biżuterię w szufladzie komody w plastikowych pudełkach z Biedronki. Miesiąc temu dostałam na imieniny drewniany kuferek 37x24x25cm z czterema szufladkami. I jest to rewelacja, wygląda ślicznie i jest tu bardzo łatwy dostęp do błyskotek. Rano nie tracę czasu a kuferek na stojący na komodzie wygląda ślicznie. Polecam takie rozwiazanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 + 4 =