Porządkowanie biżuterii. Lista zadań do pobrania.

utworzone przez | Lut 14, 2020 | BLOG, Porządki i Odgracanie, Wyzwania | 4 Komentarze

To już piąty tydzień wyzwania Uporządkowany i dobrze zorganizowany dom z Architektem Porządku. Jeżeli czytasz o nim pierwszy raz – wróć do wpisu z harmonogramem i postaraj się nadrobić zadania.

W ubiegłym tygodniu tematem przewodnim było porządkowanie szafy. Dla wielu osób to było naprawdę wyczerpujące zadanie. Aby przekazać Wam dodatkową, pozytywną energię, zorganizowałam LIVE z Moniką Jurczyk OSA Stylistka i Personal Shopper.

Odbiór tej rozmowy przez osoby biorące udział w wyzwaniu był magiczny. Jeżeli nie miałaś okazji go obejrzeć, gorącą Cię zachęcam do zrobienia tego teraz.

Ten tydzień powinien być tak męczący – chyba, że masz sporo splątanych ze sobą łańcuszków. Jeżeli tak się właśnie stało, to polecam zaparzenie jakiejś meliski, przed przystąpieniem do wykonania zadania 🙂

Przygotowałam dla Ciebie listę zadań związaną z obszarem, którym się zajmujemy w tym tygodniu:

Kliknij w chmurkę lub pobierz TUTAJ

Na liście zamieściłam również porady dotyczące czyszczenia biżuterii.

W najbliższy poniedziałek (17.02.2020) na moim story pojawią się inspiracje organizacyjne, jeżeli potrzebujesz ich teraz, zajrzyj do wpisu Jak przechowywać biżuterię?

Za tydzień porządkowanie kuchni. Zbieraj siły

Witaj!

Nazywam się Agnieszka Witkowska i jestem Architektem Porządku. Doradzam oraz projektuje indywidualne rozwiązania w zakresie przechowywania i organizacji przestrzeni. Uważam, że uporządkowany i dobrze zorganizowany dom, to dopiero początek, większych zmian w życiu. Piszę nie tylko o porządkowaniu, ale również o bliskiej mi sferze życia, jaką jest rozwój osobisty.

Sklep

Szukaj

Archiwum

Archiwa