Porządkowanie biżuterii. Lista zadań do pobrania.

utworzone przez | lut 14, 2020 | BLOG, Porządki i Odgracanie, Wyzwania | 4 Komentarze

To już piąty tydzień wyzwania Uporządkowany i dobrze zorganizowany dom z Architektem Porządku. Jeżeli czytasz o nim pierwszy raz – wróć do wpisu z harmonogramem i postaraj się nadrobić zadania.

Ten tydzień powinien być tak męczący – chyba, że masz sporo splątanych ze sobą łańcuszków. Jeżeli tak się właśnie stało, to polecam zaparzenie jakiejś meliski, przed przystąpieniem do wykonania zadania 🙂

Przygotowałam dla Ciebie listę zadań związaną z obszarem, którym się zajmujemy w tym tygodniu:

Kliknij w chmurkę lub pobierz TUTAJ

Na liście zamieściłam również porady dotyczące czyszczenia biżuterii.

W najbliższy poniedziałek (17.02.2020) na moim story pojawią się inspiracje organizacyjne, jeżeli potrzebujesz ich teraz, zajrzyj do wpisu Jak przechowywać biżuterię?

Za tydzień porządkowanie kuchni. Zbieraj siły!

4 komentarze

 1. Mariola

  Poproszę o harmonogram zadań. Wysłałam wcześniej komentarz ale prawdopodobnie wpisalam zły adres mailowy 😊

  Odpowiedz
 2. Iza

  Wspaniale omówione i przedstawione treści w filmiku, Architekt porzadku świetna jesteś analitycznie i merytorycznie, Osa cudowna ciepla energia i inspiracja do poznania i akceptacji siebie ,skarbnica wiedzy! Dziekuje za ten film!

  Odpowiedz
 3. Dorotka

  Przez kilka lat przechowywałam biżuterię w szufladzie komody w plastikowych pudełkach z Biedronki. Miesiąc temu dostałam na imieniny drewniany kuferek 37x24x25cm z czterema szufladkami. I jest to rewelacja, wygląda ślicznie i jest tu bardzo łatwy dostęp do błyskotek. Rano nie tracę czasu a kuferek na stojący na komodzie wygląda ślicznie. Polecam takie rozwiazanie

  Odpowiedz
 4. Gosia

  Bardzo proszę o wysłanie listy zadań ponieważ, nie mogę jej ściągnąć ze strony. Pozdrawiam Gosia

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 2 = 5

Witaj!

Nazywam się Agnieszka Witkowska i jestem Architektem Porządku. Doradzam oraz projektuje indywidualne rozwiązania w zakresie przechowywania i organizacji przestrzeni. Uważam, że uporządkowany i dobrze zorganizowany dom, to dopiero początek, większych zmian w życiu. Piszę nie tylko o porządkowaniu, ale również o bliskiej mi sferze życia, jaką jest rozwój osobisty.

Sklep

Szukaj

Archiwum

Archiwa