Jak możemy współpracować?

Usługi, które świadczę są bardzo indywidualne. Każda bowiem przestrzeń jest inna i cechuje się innymi problemami organizacyjnymi. Opis usług, który tu przedstawiam jest opisem modelowej współpracy. Dokładny zakres, czas i środki finansowe potrzebne do wykonania każdego etapu ustalam z Klientem indywidualnie podczas konsultacji.

Decluttering

Przeprowadzka

Planowanie przestrzeni

Organizacja przestrzeni

Odgracanie przestrzeni

Decluttering

To fizyczne i mentalne wsparcie w procesie odgracania oraz organizacji przestrzeni. Odgracanie – pozbycie się niepotrzebnych przedmiotów to najistotniejszy etap w drodze do uporządkowanej i dobrze zorganizowanej przestrzeni. W ramach usługi declutteringu pomogę Ci w podejmowaniu decyzji: co jest Ci potrzebne? Będę stała na straży Twoich postanowień, dbając o Twój zapał i motywację. Pomogę Ci pozbyć się niepotrzebnych rzeczy w odpowiedzialny sposób. 

Współpracę rozpoczyna SPOTKANIE KONSULTACYJNE, podczas którego poznaję Ciebie, zwyczaje Twojej rodziny, przestrzeń oraz identyfikuję problemy, z jakimi się mierzysz. Ustalam, jaka metoda odgracania będzie w Twoim przypadku skuteczna i ustalamy wspólnie plan odgracania przestrzeni.

Podczas 2h spotkania proponuję Ci rozwiązania i ustalam plan skutecznego odgracania. W tym czasie, możemy wspólnie odgracić, jakąś niewielką przestrzeń. 

Możesz wdrożyć proponowane rozwiązania samodzielnie lub zdecydować się na dalszą współpracę ze mną na podstawie przygotowanej po spotkaniu wyceny.

Cena 2h konsultacji: 600 PLN
(z dojazdem na terenie Warszawy)

Planowanie przestrzeni

Planowanie kuchni i szaf

Dla porządku można zaplanować miejsce już na etapie koncepcji przestrzeni. W ramach swojej działalności oferuję usługi planowania przestrzeni, takich jak: kuchnia, garderoba, szafa, pomieszczenia gospodarcze, spiżarnia – w wygodnym trybie online. W moich projektach kładę głównie nacisk na ergonomię i organizację. W zależności od wybranej opcji usługi przygotowuję, listę dodatkowych produktów do organizacji, które sprawdzą się w zaplanowanej przeze mnie kuchni, szafie, spiżarni. Pracuję również na stworzonych już przestrzeniach, w których potrzebna jest jeszcze koncepcja rozkładu rzeczy i organizacji.

Cena: 300 – 450 PLN 
Szczegółowy opis usług w moim sklepie homzi.pl

Przeprowadzka

Rozpakowywanie i organizacja mienia

Ilość zadań, decyzji, procesów przez które przechodzi się jeszcze zanim dojdzie do przeprowadzki, jest czasem tak męczący i złożony, że wizja życia na kartonach przez kolejne kilka tygodni może przyprawiać o dreszcze. Warto zatem oddelegować to zadanie, aby móc się w pełni cieszyć z nowego miejsca, w którym się znaleźliśmy – a co najważniejsze wprowadzić do nowego miejsca od samego porządek.

Pełen zakres usługi przeprowadzki obejmuje: organizację i koordynację pakowania oraz przewozu rzeczy, rozpakowywanie rzeczy w nowym domu oraz odpowiednią organizację miejsca i dostosowanie miejsc do przechowywania, aby było ono wygodne i intuicyjne dla wszystkich domowników. W ramach usług współpracuję z solidną, sprawną i zaufaną firmą przeprowadzkową dysponującą profesjonalną flotą samochodową oraz odpowiednimi, do różnych wielkości projektów, zasobami ludzkimi.

Skład usługi jest dostosowywany do potrzeb Klienta, więc można skomponować odpowiedni dla siebie zakres, np. tylko rozpakowywania i organizacji.

Usługa jest wyceniana indywidualnie.

Perfekcyjnie zorganizowana

Profesjonalna organizacja przestrzeni

Jeżeli marzysz o perfekcyjnym porządku, sprytnej organizacji – wspomagającej Cię w efektywnym działaniu w domowej przestrzeni, chcesz wyposażyć swój dom w sprawdzone rozwiązania organizacyjne, ale nie chcesz tracić czasu, na ich wyszukiwanie i testowanie, to powierz to profesjonaliście.

Profesjonalna organizacja i nadawanie perfekcyjnego ładu poprzez dostosowywanie oraz ulepszanie miejsc przechowywania rzeczy. To usługa nadająca nowy wymiar funkcjonalności wnętrz, wnosząca estetykę nawet do przestrzeni, których nie widać na pierwszy rzut oka we wnętrzu.

Współpracę rozpoczyna SPOTKANIE KONSULTACYJNE, podczas którego poznaję Ciebie i Twoje oczekiwania, zwyczaje Twojej rodziny, przestrzeń oraz dotychczasową organizację rzeczy, które się w niej znajdują. Zapoznaję się z problemami, które mamy wspólnie rozwiązać.

Po spotkaniu przygotowuję listę rozwiązań organizacyjnych, wraz z linkami zakupowymi i przesyłam ją w formie inspiracji.

Możesz wdrożyć proponowane rozwiązania samodzielnie lub zdecydować się na dalszą współpracę ze mną na podstawie przygotowanej po spotkaniu wyceny.

Cena 2h konsultacji + otrzymanie listy po spotkaniu: 2000 PLN
(z dojazdem na terenie Warszawy)

Skarbiec organizacyjnych materiałów!