Jak możemy razem pracować?

Jeżeli reprezentujesz firmę, która chciałaby za moim pośrednictwem dotrzeć do swojej grupy docelowej – jestem otwarta na współpracę.

Jeżeli zdarzyło Ci się przejrzeć kilka moich wpisów, lub moje kanały w social media, to wiesz, że kreatywna i skuteczna ze mnie Bestia. Mam spore doświadczenie w marketingu i sprzedaży.

Do każdej współpracy podchodzę indywidualnie i dokładam wszelkich starań, by zadowolony był mój czytelnik, reklamodawca i ja.

MOŻLIWE FORMY WSPÓŁPRACY

  • wpis sponsorowany lub cykl wpisów
  • wpis na Facebooku lub Instagramie
  • wyjazd sponsorowany – relacja
  • warsztaty – relacja
  • prowadzenie warsztatów i szkoleń przeze mnie
  • recenzje oraz testy produktów, które mogą być
    zakończone konkursem

OBSERWUJĄCYCH na Instagramie

OBSERWUJĄCYCH na Facebooku

CZŁONKÓW GRUPY na Facebooku

SUBKSRYBENTÓW YouTube

SUBSKRYBENTÓW Newslettera

UU miesięcznie na mojej stronie

Zaufali mi

Zaufali mi

Wybrane realizacje

Wybrane realizacje

BOSCH

Czyszczenie suszarki bębnowej. W ramach kampanii relacjonowałam wybór, montaż i czyszczenie suszarki bębnowej. Relacja była oparta o najczęściej zadawane pytania przez moją społeczność. Sposób na czyszczenie urządzenia został zapisany na profilu. Instrukcja czyszczenia krok po kroku, powstała również w formie wpisu na blogu.
Zakres realizacji: scenariusz, nagranie i montaż filmu, wpis oraz zdjęcia. Posty i relacje wspierające publikację głównego materiału.

YOPE

Kreatywna kampania w ramach akcji #feriezYOPE. Moim zadaniem było przygotowanie ciekawej aktywności dla całej rodziny podczas ferii. Powstała rodzinna gra porządkowa – karta do gry w formie pdf, którą można pobrać z bloga yope.me oraz film instruktażowy/relacja, jak moja rodzina realizuje zadania.
Zakres realizacji: opracowanie gry, scenariusz filmu, nagranie, montaż. Posty i relacje wspierające publikację głównego materiału.

ROTHO SWISS

Wsparcie w opracowaniu strategii prowadzenia szwajcarskiego profilu firmowego. Tworzenie contentu eksperckiego na bloga i do ebooka oraz treści lifestylowych do postów na IG.

CZYSTUŚ

Wyzwanie #naluzie w te święta. Przedświąteczne, angażujące wyzwanie porządkowe: sprzątanie łazienki z listą porzadkową, czyszczenie sprzętów kuchennych: lodówki, piekarnika i okapu. Naturalne lokowanie i kod zniżkowy.