Organizacja Przestrzeni,  Porządki i Odgracanie,  TOP Tematy

II Edycja Wyzwania. Harmonogram 2020

Przeprowadziłam małą ankietę na początku roku. Zapytałam w niej: czy potrzebujecie, dodatkowej motywacji, by ogarnąć swoją przestrzeń?

Liczba odpowiedzi i reakcje przerosły moje oczekiwania. Mimo, tego że nie planowałam na ten rok nowego wyzwania, to biorąc pod uwagę, że nie wszyscy byli w stanie rok temu się o nim dowiedzieć, a wiem, jak motywująco działa poczucie pracy w grupie, to postanowiłam ogłosić II Edycję Wyzwania Uporządkowany i dobrze zorganizowany dom z Architektem Porządku. Ale to nie będzie po prostu powtórka z rozrywki 🙂

Jak będzie wyglądała II Edycja Wyzwania?

Zeszłoroczne wyzwanie zaowocowało, dużą ilością wpisów na blogu, odpowiadającym porządkowaniu i organizacji każdej z przestrzeni, która była elementem wyzwania.

Możesz podejrzeć zadania z zeszłego roki Klik harmonogram 2019

II Edycja będzie wzbogacona o gotowe listy zadań, które trzeba będzie tylko pobrać (bezpłatnie) z bloga, wydrukować i działać, odhaczając poszczególne punkty. Myślę, że to bardzo ułatwi Ci wykonanie zadań, a przy okazji będzie super przydatnym materiałem na przyszłość.

Dlaczego postawiłam na checklisty? Obejrzyj koniecznie ten materiał:

Zacznij oglądać tutaj

Kiedy, co i jak?

W każdy piątek, od 17.01.2020 do 03.04.2020 będę publikowała nowy wpis z linkami do archiwalnych artykułów, które uznam za przydatne w danym okresie oraz checklistą ogłaszając, w ten sposób kolejny etap wyzwania.

Na uporządkowanie każdej przestrzeni i zrealizowanie zadań z zamieszczonej listy masz tydzień czasu. Możesz podzielić zadanie na kilka dni, lub wykonać w dowolnym dniu w ciągu danego tygodnia. To zależy od Ciebie.

Co, poza blogiem?

Wyzwanie będzie prowadzone równocześnie na Instagramie i Facebooku w grupie „Porządkuję dom z Architektem Porządku” – dziś zmieniłam jej nazwę i mam zamiar ją nieco rozruszać. Jeżeli masz cechy aktywatora, to możesz mi w tym pomóc wrzucając tam swoje zdjęcia z metamorfoz swoich mikroprzestrzeni lub po prostu czasem zagadując do uczestników wyzwania 🙂

Dołącz do grupy teraz

Dodatkową pomocą okazały się, w zeszłym roku „Inspiracyjne Poniedziałki” – czyli seria zdjęć z inspiracjami organizacyjnymi z mojej tablicy Pinterest publikowana na moim story, w każdy poniedziałek. W tej edycji, również możesz na to liczyć 🙂

Dlaczego to wyzwanie jest krótsze niż to w I Edycji?

Pewne zadania połączyłam ze sobą, więc będzie krótsze, ale bardziej intensywne. Przy tej okazji wyrobisz się z ogarnięciem całego domu przed świętami wielkanocnymi 🙂

Czy będziemy spotykać się live przy okazji kolejnych etapów wyzwania?

Tak planuję częściej pojawiać się live na Instagramie i Facebooku, abyśmy mogli porozmawiać o zadaniach, jakie przed Tobą stawiam oraz spotykać się z gośćmi, którzy mogą nas wspomóc, swoja wiedzą. Planuję np. wywiad z farmaceutą, abyś mogła zadać pytania związane z organizacją domowej apteczki.

Jeżeli masz jakieś pytania, dotyczące wyzwania zadaj je w komentarzu. Jeżeli nie to pobierz harmonogram II Edycji. Wydrukuj i daj mi znać, że jesteś w wyzwaniu wstawiając zdjęcie w swojej relacji na Instagramie, Facebooku lub po prostu pisząc w komentarzu: Wchodzę w to !!!!

Kliknij w obrazek, a jeżeli coś pójdzie nie tak, spróbuj TUTAJ

95 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 4 = 3