Porządkowanie domowej apteczki. Lista do pobrania

utworzone przez | sty 24, 2020 | BLOG, Porządki i Odgracanie, Wyzwania | 1 komentarz

Leki i wyroby medyczne powinny mieć swoje stałe miejsce w domu. Tutaj, jak nigdzie indziej nie jest tak ważne regularne sprawdzanie terminów przydatności do spożycia oraz właściwe przechowywanie.

W ramach II Edycji Wyzwania Uporządkowany i Dobrze Zorganizowany Dom z Architektem Porządku, tej przestrzeni nie mogło zabraknąć w harmonogramie.

Na temat organizacji domowej apteczki pisałam już przy okazji I Edycji Wyzwania, więc odsyłam Cię do przycztania tego wpisu: Jak zorganizować domową apteczkę? Teraz przygotowałam dla Ciebie listę zadań, z ustaloną kolejnością poszczególnych czynności. Pobierz ją i działaj 🙂

Kliknij w chmurkę lub TUTAJ

Przygotowując wpis, trafiłam na bardzo przydatny wpis na blogu “Mama bez recepty”. Znalazłam tam listę terminów przydatności syropów, bo w tym przypadku ważny jest termin otwarcia buteleczki, a nie tylko data na pudełeczku.

Tym czasem, działaj! A ja Ci życzę dużo zdrówka 🙂

1 komentarz

  1. Malami

    Fantastyczne rady. !!! Uwielbiam czytać Twoje artykuły <3

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 27 = 36

Witaj!

Nazywam się Agnieszka Witkowska i jestem Architektem Porządku. Doradzam oraz projektuje indywidualne rozwiązania w zakresie przechowywania i organizacji przestrzeni. Uważam, że uporządkowany i dobrze zorganizowany dom, to dopiero początek, większych zmian w życiu. Piszę nie tylko o porządkowaniu, ale również o bliskiej mi sferze życia, jaką jest rozwój osobisty.

Sklep

Szukaj

Archiwum

Archiwa