Porządki i Odgracanie

Decluttering, na Targach Warsaw Home

Tydzień temu, odbyły się Targi Wnętrz Warsaw Home, które były prawdziwą gratką dla Projektantów, Architektów Wnętrz i freaków designu oraz organizacji, takich jak ja 🙂 Uczestniczyłam w tych targach po raz pierwszy, ale już teraz wiem, że to będzie wydarzenie, które na stałe wpisze się w mój terminarz.

Targi trwały 4 dni (03-06.10.2019), podczas których można było odwiedzić ponad 700 wystawców z całego świata.

Targi zostały podzielone na 5 stref:

Jak się pewnie domyślasz, najwięcej inspiracji pochłonęłam w strefie Kitchen & Dining, gdzie wystawcami były takie firmy, jak: PEKA, BLUM, STAR, GRASSHOPPER z pięknymi i dopracowanymi, w każdym elemencie rozwiązaniami do organizacji garderoby, szaf, szafek kuchennych i łazienkowych oraz mojej ulubionej sekcji: szuflandii 🙂

Poza czerpaniem inspiracji, zbieraniem kontaktów i poznawaniem nowości branżowych, targi to idealny czas na spotkania.

Podczas targów postanowiłam spotkać się i porozmawiać z Izabelą Bucką-Szczepańską, projektantką wnętrz i mebli, o tym jak moja działalność, jako Architekta Porządku – osoby zajmującej się declutteringiem, może wspomóc pracę Architekta lub Projektanta Wnętrz.

Okazuje się, że Iza również widzi przestrzeń, w której mogę pomóc jej Klientom. Obejrzyj całą rozmowę! Dowiedz się na, co Projektantka zwróciła uwagę na tegorocznych targach? Z jakimi przestrzeniami mają największy problem jej Klienci? oraz dowiedz się, jak jej zdaniem uporządkowana przestrzeń wpływa na nasze samopoczucie:

Dla mnie te targi były wyjątkowe, z jeszcze jednego powodu. Na zaproszenie firmy JOKA, miałam przyjemność zaprezentować swoją działalność w formie prelekcji o declutteringu.

Podczas prezentacji przedstawiłam etapy declutteringu:

Zarekomendowałam czas i miejsce, na usługi declutteringu w procesie projektowania przestrzeni:

Slajd z Prezentacji: Decluttering, jako wsparcie pracy Architekta Wnętrz

Zgromadziłam zalety:

Towarzyszyło mi sporo obaw, związanych z tym wystąpieniem, ale minęły w momencie, gdy organizatorzy zaczęli dostawiać krzesełka dla przybywających słuchaczy 🙂 Dziękuję wszystkim osobom, które były ze mną w tej ważnej chwili.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 4 = 1