Szybkie wiosenne sprzątanie, czyli #wyzwanieZAJĄCA (listy porządkowe)

utworzone przez | Mar 24, 2021 | Porządki i Odgracanie, Wyzwania | 16 Komentarze

Wiele osób działa już z moją książką Sprzątanie Bez Magii – czyli ostatnia książka o porządkowaniu, którą przeczytasz. Jednak z jej pomocą dokonywać będziesz porządków gruntownych, bardzo dokładnych. Będziesz rozprawiać się z rzeczami, które od lat skrywają się na dnie szaf i schowków. Będziesz organizować przestrzeń, tak aby porządek utrzymał się na dłużej.

fot: Fotonka

Ale umówmy się, święta już za kilka dni. Na przekopywanie się przez zabałaganione archiwum domowe, czy wypchaną szafę przyjdzie jeszcze czas i wiosenna energia. Teraz przygotujmy dom na nadejście wielkanocnego zająca.

#wyzwanieZAJĄCA, czyli nowe listy porządkowe na szybkie ogarnięcie wiosennych porządków

Na Waszą prośbę (i po Waszych deklaracjach czynnego udziału!) przychodzę do Was z #wyzwaniemZAJĄCA i nowymi listami porządkowymi, na szybkie wiosenne ogarnięcie przestrzeni. Wyzwanie rozpoczynamy już jutro, tj. 25.03.2021

Wczoraj na rozgrzewkę zabraliśmy się z pierwszymi zmotywowanymi osobami, za czyszczenie drzwi, futryn, klamek i włączników świateł, aby na już na wejściu panował porządek. Tegoroczne wyzwanie będzie obejmować zakresem standardowe „sobotnie” sprzątanie z kilkoma bonusowymi zadaniami od zająca.

Pamiętajcie, że w tym wyzwaniu nie chodzi o robienie rewolucji w szafie, porządkowanie papierów sprzed 10 lat – tym razem robimy porządki szybko i sprawnie, aby w święta nie być po prostu wykończonym.

fot: Fotonka

Ja tradycyjnie będę Wam relacjonować przygotowania do spotkania z zającem, realizując nowe listy porządkowe, a Was gorąco zachęcam do dzielenia się ze mną Waszymi dokonaniami, koniecznie z oznaczeniem #wyzwanieząjaca

Przy okazji przypominam, że do 15.04.2021 macie aktywny kod zniżkowy na środki czystości marki CZYSTUŚ – przydatne podczas wyzwania. Kod: zgłowy daje 15% zniżki na nieprzecenione produkty na stronie https://czystus.pl/produkty/

No dobra koniec gadania! Pobierajcie listę i zgłaszajcie gotowość do działania tutaj w komentarzu lub na Instagramie Wpisz w okienka poniżej swoje imię, adres mailowy i zaznacz zgodę na dołączenie do grona osób, które otrzymują ode mnie newsletter. Link do list przyjdzie na podanego maila.

Jeżeli nie znajdziesz list w swojej skrzynce odbiorczej, sprawdź w folderze SPAM i OFERTY. Jeżeli nadal ich nie znajdujesz spróbuj jeszcze raz, powolutku. Jeżeli nadal nie ma i już Ci brakuje cierpliwości napisz do nas: kontakt@architektporzadku.pl

16 komentarzy

 1. Izabela

  Super 🤩

  Odpowiedz
 2. Joanna

  Extra. Takiej listy potrzebowałam przy trójce (dwójce małych) dzieci 😘

  Odpowiedz
 3. Boga

  Już się zabieram za porzadeczki świąteczne 😁😘😉🥚🐣🥚🐣

  Odpowiedz
  • Paulina

   Super, potrzebuje to takiej listy, bo zawsze mam z tym problem 🙆😁

   Odpowiedz
  • Anna

   Super motywacja…siedzę na kwarantanie i chętnie skorzystam 😍

   Odpowiedz
 4. Renata

  Wszystko co pomaga by zmotywować do działania jest ekstra 🙂 dziękuję za Twoją pracę 🙂👌🌷

  Odpowiedz
  • Oksana

   Suoer. Może lista ulatwi codzienne porządki przy maluchu:)

   Odpowiedz
 5. Sandra

  Ja od dzisiaj,ale lepiej późno niż wcale 💪

  Odpowiedz
  • Julia

   Nikt nie prosił, każdy potrzebował❤️
   Najlepsza💎💎💎

   Odpowiedz
 6. waterblock

  Świetny wpis, właśnie od dziś zabieram się za porządki.

  Odpowiedz
 7. Paulina

  Do dzieła! 🙂

  Odpowiedz
 8. zagorski

  Było trochę sprzątania przed świętami. Ale dzięki temu można było spokojnie odpocząć.

  Odpowiedz
 9. KingaH

  Nie wiem czemu, ale uwielbiam sprzątać, jakoś mnie to odpręża. 😀 Uwielbiam dbać, aby każda rzecz w moim domu znalazła się w odpowiednim miejscu, ubrania w szafce, kosmetyki w toaletce, śrubki męża w woreczkach strunowych… On czasem się śmieje, że jestem nienormalna, ale ja naprawdę to lubię haha

  Odpowiedz
 10. Jolka

  Super wpis 🙂

  Odpowiedz
 11. EsteraR

  Uwielbiam takie listy porządkowe. Zawsze pomaga mi się to zabrać w sobie, by w końcu zacząć coś sprzątać! Drzwi, futryny i klamki już umyte. Teraz muszę się wziąć za włączniki świateł, a potem podłogi. Dzięki za motywację!

  Odpowiedz
 12. MalwinaO

  Bardzo dobra lista porządkowa. Fajnie, że wszystko jest rozpisane po kolei z dobrymi radami. Na pewno pomoże mi to w moich domowych porządkach za które próbuję się zabrać od dłuższego czasu. Teraz mam motywację.

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

56 − 49 =

Witaj!

Nazywam się Agnieszka Witkowska i jestem Architektem Porządku. Doradzam oraz projektuje indywidualne rozwiązania w zakresie przechowywania i organizacji przestrzeni. Uważam, że uporządkowany i dobrze zorganizowany dom, to dopiero początek, większych zmian w życiu. Piszę nie tylko o porządkowaniu, ale również o bliskiej mi sferze życia, jaką jest rozwój osobisty.

Sklep

Szukaj

Archiwum

Archiwa