BLOG,  Organizacja Przestrzeni,  Sposoby na

Moje pierwsze DIY regał na samochodziki

Miniony weekend zaliczam do tych ulubionych. Nie lubię leżeć plackiem – nie odpoczywam w ten sposób. Co więcej, zazwyczaj pozycja pozioma wywołuje u mnie od razu poczucie senności. Mam trochę tak jak rekin, jeżeli nie będę w ruchu to opadnę na dno 🙂 (tak się dzieje, bo rekiny nie mają pęcherza pławnego – taka ciekawostka z mojej strefy wiedzy bezużytecznej).

 

Moim idealnym sposobem na oderwanie się od gonitwy, jaką funduję sobie każdego tygodnia i zresetowanie głowy jest tworzenie czegoś kreatywnego. Jeżeli może to być jeszcze przydatne w organizacji lub może sprawić komuś przyjemność, to jestem w stanie siedzieć nad tym pół nocy.

 

Takie wyzwanie kreatywne postawiłam sobie na ten weekend.

Od jakiegoś czasu moi ukochani mężczyźni, zbierają miniaturki samochodzików. Obecnie to 12 sztuk z serii BMW i PORCHE, które Big konsekwentnie odbiera w nagrodę za zbieranie punktów na stacji Shell. Nie potrafię jeszcze ocenić, który cieszy się bardziej, z każdego przywleczonego do domu egzemplarza 🙂 Tak czy inaczej, dotychczasowy domek stał się zbyt mały na ten zbiór.

 

Ja nie przepadam za kolekcjonowaniem przedmiotów i jestem domowym strażnikiem minimalizmu, ale jeżeli im to sprawia taką radość — to nie daję sobie nawet prawa do narzucania im moich zasad, w tym zakresie. Szanujemy swoje potrzeby ze wzajemnością.

 

Big obiecał zbierać tylko autka z jednej serii, a nie kupować każdy badziew na czterech kółkach, Bobo obiecał sprzątać je każdego wieczoru, żeby Matka nie odpaliła wrotek na jednym z jego pojazdów, a więc nie pozostało mi nic innego, jak znaleźć sposób na organizację miejsca dla tych cudeniek.

 

W sobotę dokumentowałam postęp prac nad regałem na autka na Instagramie i Facebooku, ale to blog jest moją najbardziej stabilną i niezależną przestrzenią, dlatego zamieszczam zmontowany film, z tych krótkich relacji.

 

Mam nadzieję, że ten materiał przypadnie Ci do gustu. Jeżeli postanowisz wypróbować mój sposób i zbudujesz taki regalik, będzie mi bardzo miło, gdy podzielisz się efektem w formie zdjęć 🙂

 

Zapraszam do oglądania !

(Uwaga!!! Tylko dla widzów o mocnych nerwach. W filmie gościnnie występuje pewien „potwór” 🙂 )

Tak jak już zapowiadałam, do końca bieżącego roku chcę uruchomić mój kanał na YouTube, więc podobnych filmów możesz spodziewać się więcej. Na początek wystartuję z seriami: “Sposoby na …”, “Odgracanie i organizacja w domu” oraz “Organizacyjne DIY”.

 

Daj znać w komentarzu: Na jaki film od Architekta Porządku czekasz najbardziej?

9 komentarzy

 • Marzena

  Oglądałam relacje w sobotę i niedzielę na Insta. Nie mam dzieci, ale tak myślę że to może być pomysł na toaletkę w wersji mini. Jakie wymiary ma ta skrzyneczka po takim złożeniu?

 • japanxxx

  Undeniably belieᴠe that which you said. Your favorite justification ѕeemed to bе
  on the net the easiest thing to be aware of.
  I say t᧐ you, I definitely get annoyed while people consider
  worries that theу plаinly don’t ҝnow about.

  Yоu manageԀ to һit tһe nail upon the top as ԝell ɑs defіned
  out the ᴡhole thing without having ѕіde-effects , people
  сould take a signal. Wіll likely be bаck to ցet more.

  Thɑnks

 • หนังxฟรี

  Hoԝdy great blog! Does running a blog ѕuch aѕ
  this take a great deal of work? I’νe no understanding of programmіng but I haԀ been hoping to
  start my ᧐wn blog soon. Anyways, if you hаve any recommendations or techniques for new blog owners pleaѕe sһаre.
  I understand this is off subϳect nevertheⅼess I simply wanteɗ to aѕk.
  Thanks!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.