Kursy online

To dawka pozytywnej energii i motywacji do porządkowania w formie przystępnego video. Prowadzę Cię za rękę przez porządkowanie każdej problematycznej przestrzeni. Pełne instrukcji i moich najlepszych tipów organizacyjnych. Z kursem możesz działać w najlepszym dla siebie tempie.

Poza solidną porcją techniki, znalazło się również miejsce na niespodzianki dla uczestników.

Szafa w porządku

Kuchnia w porządku

Planowane wydarzenia

2022

Start sprzedaży kursu KUCHNIA W PORZĄDKU. Jak zaplanować ergonomiczny układ kuchni? Gdzie co przechowywać? Jak utrzymać w niej czystość? Jak zyskać w tym pomieszczeniu więcej przestrzeni, aby nie zagracać blatu? Kurs video, z którym krok po kroku uporządkujesz i zorganizujesz swoją kuchnię.

 

2022

Ruszają nabory do I edycji kursu zawodowego w Akademii Architekt Porządku PRO. 3-stopniowy kurs online, który wprowadzi Cię w tajniki zawodu, który sama tak pokochałam. Nauczę Cię jak z zamiłowania do porządków, możesz stworzyć dochodowy biznes. Przygotuję Cię do tego do etapu biznesplanu, po pozyskiwania i obsługi Klientów.

 

2022

Warsztaty dla studentów Akademii Architekt Porządku PRO. Dwudniowe spotkanie integracyjno-warsztatowe w Warszawie. Idealna okazja do zapoznania się z osobami działającymi w branży oraz przedstawicielami marek produktów, z których korzystasz w pracy jako osoba zajmująca się profesjonalnie declutteringiem i organizacją.

 

Moja książka

Sprzątanie bez magii

Książka Sprzątanie bez Magii nauczy Cię zarządzania swoimi rzeczami, w taki sposób, aby przestrzeń, w której żyjesz, była wolna od niepotrzebnych gratów, a przedmioty z których korzystasz miały swoje miejsce.

Przechodząc przez etapy planowanie, motywacji, realizacji oraz wyrabiania nawyków raz na zawsze rozprawisz się z bałaganem.

Bez spiny, bez presji – bez magii! Za to z dużą dawką humoru i sprawdzonych metod porządkowania oraz sposobów na organizację.

Na skróty

Na skróty

Jak mogę Ci pomóc?

Moja książka

Media
i publikacje

Pogotowie porządkowe